acid benzoik

Përshkrim i shkurtër:


 • Sasia Min.urdhër: 1000kgs
 • Port: Qingdao / SHANGHAI / HUANGPU
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T / West Union, MoneyGram
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Benzoic acid

  formula molekulare: C6H5COOH

  CAS NO.65-85-0

   

  Characters: bardhë Flake kristal ose pluhur gjilpërë e tretshme në alkool, dhe pak të tretshme në ujë.

  Zbatimi i standardit: klasën farmaceutike: takohen farmakopesë britanike (BP-98) dhe Kina Farmakopea 2000 botim

  klasën Ushqimi: edition GB1901-94

  Përdorimi: përdoret gjerësisht si plasticizer, lubricating yndyrat, drogë, bojë, rrëshirë dhe të tjerët në industrinë e, dhe ende përdoret në industrinë farmaceutike. Ajo është e ndërmjetme në bojë materiale të ndërmjetme dhe të para në kimike gjobë.

  Paketimi: 25 kg qese endje dhe të veshur me qese plastike polietileni

  Magazinimi dhe transporti: Air-provë, lagështi-provë dhe Fireproof.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !