Контактирајте не

TIANJIN ОГРОМНИ ROC ПРЕТПРИЈАТИЈА CO., LTD.

адреса

Соба 516, Блок Б, Океан Меѓународниот центар, 40 Хуа Чанг Str.Dedong округ, Тијанџин во Кина 300011

Е-пошта

телефон

Phone: +86 22 85190519
Тел: +86 13602030663
Whatsapp: 13602030663
WeChat: hugeroc
Skype: mahongpeng

часа

Понеделник-Петок 9ч 10 часот навечер за да се

Сабота 10ч 10 часот навечер за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !