Vital Wheat gluten

Përshkrim i shkurtër:

Vita


 • Sasia Min.urdhër: 1000kgs
 • Port: Qingdao / SHANGHAI / HUANGPU
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T / West Union, MoneyGram
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Product Type: gluten

  Brand Name: stërmadh ROC

  Numri Model: WG

  Paketimi: 25kgs, të paketuara në letër apo përshtatur madhësia janë gjithashtu në dispozicion

  Certifikimi: ISO

  Klasa: klasa ushqim

  Jetëgjatësia: 2 vjet

  Style: Fresh

  Listing Përshkrimi:

  cilësi të lartë, viscoelastic unike, extension, koagulimit

  polimer lartë proteine

  Data e Skadimit: 2 vjet

  Aplikacion:

  Gruri Gluteni është quajtur edhe proteina vitale gruri, është një agjent i mirë modifikimin e brumë, është një polimer të lartë-proteina ndarë nga gruri, i përbërë nga të gjitha llojet e aminophenol, është e pasur në burime ushqyese proteinave bimore. Për shkak të veçantë të tyre viscoelastic, zgjerimin, koagulimit dhe filmit, emulsioni Liposuction, është përdorur gjerësisht në industrinë ushqimore si lëndë e parë bazë, dhe, ajo është përdorur në prodhimin e cilësisë së lartë dhe ushqim të ndryshme. Në të njëjtën kohë, ajo është gjithashtu e përdorur gjerësisht në ushqimin e kafshëve, paketimin, veshje dhe industri të tjera.

  specifikimet:

  MFG standard: Q / AT20-200

  SASIA: 40MT

  Formula kimike:

  CAS:

  artikull Specifikim rezultat metodat
  Dukje & Color pluhur dritë të verdhë përputhje  
  Erë dhe shije shije normale, kokërr erë të ëmbël përputhje  
  proteinë Min.75% (Nx 5.7 në bazë të thatë) 76.1% GB / T5511
  hi Max.1.0% (në bazë të thatë) 0.82% GB / T5505
  lagështi Max.8% (normal 7.50%) 7.83% GB / T5497
  norma thithjen e ujit Min.160% (në bazë të thatë) 160%  
  Mesh Size Min.95% rrjetë Sieve 80 98.7% GB / T5507
  formë pluhur    
  stil e tharë    
  Chromlum (Cr) ≤0.05mg / kg përputhje GB5009.12-2010
  DDT ≤0.1mg / kg përputhje WM2-2001
  BHC ≤0.1mg / kg përputhje WM2-2001
  Maja Total 35CFU / G përputhje GB / T4789.15-2003
  myk 50CFU / G përputhje GB / T4789.15-2003
  E Coli <3 MPN / G përputhje SN0169-92
  Salmonella Negativ përputhje SN0170-1992
  Staphylococcus <3 MPN / G përputhje SN0170-1992
  Paketimi dhe Storage qese 25kg & Dërgo në lojë errët dhe të thatë cool
  Data e skadencës 24 muaj

   

  MOQ: 1 ton

  Çmimi: 1000-2500 USD për ton metrik

  Port: QD

  Termi Pagesa: zgjidhni të gjitha

  Kapaciteti i prodhimit: 20000 ton metrikë në muaj

  Kohë për dorëzim: brenda 15 ditësh


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !