blu blu

Përshkrim i shkurtër:

CAS: 57455-37-5

Emrat e tjera: pigment PB29

MF: Na6Al4Si6S4O20

EINECS No .: 3.099.283

Numri Modeli: klasa Industriale

Më shumë detaje: blu blu / pigment, BP29


 • Sasia Min.urdhër: 1000kgs
 • Port: Qingdao / SHANGHAI / HUANGPU
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T / West Union, MoneyGram
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Pershkrim i detajuar:

  Blu blu është një pigment i padëmshëm dhe mjedisi mbrojtës inorganike. Ajo ka efekt të mirë në heqjen e ngjyrë të verdhë përfshira në materialet e bardhë. Me karakterin e ngrohjes shkëlqyer, dritë, motit dhe rezistencës alkali, ajo është një pigment ideal i bojës, bojë, gome, duke e bërë Letra, shtypje, plastike, shkrimi, sende kozmetike, po vdes tekstilit dhe veshja e industriale dhe shtëpiake.

  Vetitë fizike:  Non-Toxic, it is a safe pigment, good ability for heat resistance, light and weather resistance, disposability. Non-migrate

  Paketimi:  me 25kgs peshë neto për Kraft qese letre (ose si kërkesën tuaj)

  Detajet Paketimi: 25kgs në qese letre Kraft (apo si kërkesën tuaj)

  specifikimet: 

   

  Emri Index indeks rezultat

  1

  Color (Krahasuar me mostër standarde)

  përputhje

  po

  2

  Tinting Forca% (krahasuar me mostër standarde)

  100+ 5

  102

  3

  Solucion në ujë% ≤

  0.2

  0.14%

  4

  Pa pagesë squfurit% ≤

  0,05

  0.03%

  5

  Lagështi (100 + 2 ° C)% ≤

  1.0

  0.45%

  6

  Sitë mbetjeve (325 rrjetë)% ≤

  0,1

  0.07%

  7

  Absorbimit Oil%

  25-45

  33

  8

  Organike Tinting Material

  Asnje

   

  9

  Vlera e PH

  8 - 10

  8.5

   

  Të dhënat teknike

  DE Ngjyra Koordinatat (max%)

  0.7

  Tinting Forca (krahasoni me mostër standarde)

  +/- 3

  Përmbajtja e squfurit të lirë (max%)

  0,05

  mbetje sitë (max%)

  0,1

  përmbajtja lagështi (max%)

  1

  përmbajtja e tretshme në ujë (max%)

  0.2

  Vlera e PH

  8-10

  Rezistenca ndaj migratore

  5

  fortësi nxehtësisë (° C)

  > 300

  moti fortësi

  8

  acid fortësi

  1

  fortësi alkali

  2-3

  thithjen e naftës

  30-40

  Perdorimi:

  Blu blu mund të përdoret në masterbatch, plastika, kauçuku, pastrues, lapsa, materiale pikturë, veshja, ndërtimit, etj

  Blu blu për plastike, masterbatch & gome masterbatch1masterbatch2

  Blu blu për Detergjenteve & Laundry 

  pastrimi products1

  Blu blu për Stationery & Lodrat 

  pencil1 ngjyra

  Blu blu për materialet e ndërtimit 

  mbyllja agent1

  Blu blu për Veshje & Bojra 

  coating1


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !