Bikarbonat natriumi

Përshkrim i shkurtër:


 • Sasia Min.urdhër: 1000kgs
 • Port: Qingdao / SHANGHAI / HUANGPU
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T / West Union, MoneyGram
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Aplikacion:

  Përdoret si fermentimi ushqimi, agjent pjekje, larës perberes, dioksidit të karbonit foamier, farmaci, lëkurë, bluarjes ore dhe metalurgjisë, pastrues për ngrohjes-trajtimin, fibra dhe gome leshi, bombol gazi dhe metal, etj

  Paketimi: 25kgs PP qese / PE; 26mts per kontenier

  Specifikim:

  Formula kimike: NaHCO3

  CAS: 205-633-8

  ARTIKUJT indeks rezultat
  shfaqje  granula të bardhë  po
  bardhësi  > 93%  konfirmoj
  Humbja në tharje  ≤0.2%  0.15%
  vlera e PH  ≤8.6  8.3
  si  ≤0.0001%  kaloj
  Pb  ≤0.0003%  kaloj
  NH4
   Përmbushur kërkesat e  kaloj
  qartësi  Përmbushur kërkesat e  kaloj
  dioksina  0  0
  Përmbajtja Total alkali (llogaritur si NaHCO 3)  min. 99,0%  99,96%

 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !