• asdffas (1)
  • asdffas (2)

Tianjin mëdha Roc Enterprises ndodhet në Tianjin, Kinë, e cila është qyteti më i madh bregun e detit në Kinë Veriut. Si furnizuesi i famshëm profesionale për produktet kimike, ne jemi kushtuar veten për kërkimin dhe zhvillimin e produkteve të kualitetit të lartë, të cilat janë përdorur gjerësisht në ushqim, ushqim, farmaceutike dhe fusha të tjera industriale.

Our main products are ammonium bicarbonate, sodium bicarbonate, pea protein, pea dietary fiber, soy protein, corn starch, cat litter.

Ne jemi të siguruar produkte me cilësi të mirë, dërgesë të shpejtë, efikasitet të lartë pas shitjes shërbimi.

Ne kemi krijuar marrëdhënie të mira biznesi me klientët shumë, të tilla si Gjermania, Belgjika, holandisht, Australia, Britania e Madhe, Japonia, Italia, Spanja, Turqia, Singapori, Korea, India, Emiratet e Bashkuara Arabe, Arabia Saudite, Egjipti, etj

  • ABB
  • ARDEX
  • Cargill
  • NESTLE
  • RB

WhatsApp Online Chat !