Ultramarine zvitema

Short Description:

CAS: 57455-37-5

Other Names: PB29 ruvara

MF: Na6Al4Si6S4O20

EINECS No .: 3.099.283

Model Number: giredhi Industrial

More Details: ultramarine zvitema / ruvara, BP29


  • Min.Order Quantity: 1000kgs
  • Port: Qingdao / Shanghai / HUANGPU
  • Payment Terms: L / C, D / A, D / P, T / T / WEST UNION, MONEYGRAM
  • Product Detail

    Product Tags

    Detailed Description:

    Ultramarine Blue chinhu Hakuna Basa uye ezvinhu anodzivirira inorganic ruvara. Ane zvinobatsirawo achibvisa yero ruvara iri chena zvinhu. With unhu kwazvo kupisa, chiedza, ekunze uye alkali nemishonga, ndizvo dzakanakira ruvara wependi, ingi, rabha, bepa kugadzira, kudhinda, mapurasitiki, Stationery, zvinhu zvizorwa, Whitehead Textile kufa uye unhani kuti maindasitiri neimba.

    Physical ehupfumi:  Non-Toxic, it is a safe pigment, good ability for heat resistance, light and weather resistance, disposability. Non-migrate

    Apex  nomumbure kurema 25kgs por Kraft bepa bhegi (kana sezvo chikumbiro chako)

    Kavha Details: 25kgs pa Kraft bepa bhegi (kana sezvo chikumbiro chako)

    Magadzirirwo: 

     

    Index Name indekisi mugumisiro

    1

    Color (tichienzanisa mureza mharidzo)

    Kutevedzera

    ehe

    2

    Tinting Strength% (tichienzanisa mureza mharidzo)

    100+ 5

    102

    3

    Solute mu Water% ≤

    0.2

    0,14%

    4

    Free Sarufa% ≤

    0,05

    0,03%

    5

    Mwando (100 + 2 ° C)% ≤

    1.0

    0.45%

    6

    Nesefa Zvakasara (325 pajira riya)% ≤

    0.1

    0,07%

    7

    Oil Absorção de Água%

    25-45

    33

    8

    Organic Tinting Material

    hapana

     

    9

    ph Kukosha

    8 - 10

    8.5

     

    Technical Data

    DE Chromatic Coordinates (Max%)

    0,7

    Tinting Strength (enzanisa pamwe mureza mharidzo)

    +/- 3

    Content rusununguko sarufa (Max%)

    0,05

    Nesefa vakasara (Max%)

    0.1

    Mwando kugutsikana (Max%)

    1

    Soluble mvura kugutsikana (Max%)

    0.2

    ph Kukosha

    8-10

    Kupikiswa Dzinotama

    5

    Heat fastness (° C)

    > 300

    Weather fastness

    8

    acid fastness

    1

    Alkali fastness

    2-3

    Oil Absorção de Água

    30-40

    Usage:

    Ultramarine zvitema inogona kushandiswa masterbatch, mapurasitiki, rubbers, sipo, nepenzura, kupenda, unhani, zvokuvakisa, etc.

    Ultramarine zvitema nokuti mapurasitiki, Masterbatch & Rubber masterbatch1masterbatch2

    Ultramarine zvitema nokuti Detergents & Laundry 

    kuchenesa products1

    Ultramarine zvitema nokuti Stationery & Toys 

    mavara pencil1

    Ultramarine zvitema nokuti zvokuvakisa 

    Simbiso agent1

    Ultramarine zvitema yokunamisa & ruchipa 

    coating1


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !