• asdffas (1)
  • asdffas (2)

Тијанџин Огромни Roc претпријатија се наоѓа во Тијанџин, Кина, која е најголемиот морски брег град во Северна Кина. Како симбол професионална снабдувач за хемиски производи, ние сме се посвети на истражување и развој на високо квалитетни производи, кои се широко користени во храна, сточна храна, фармацевтската и други индустриски полиња.

Our main products are ammonium bicarbonate, sodium bicarbonate, pea protein, pea dietary fiber, soy protein, corn starch, cat litter.

Ние сме обезбедување на производи со добар квалитет, брза испорака, висока ефикасност услуга по продажбата.

Имаме воспостави добри деловни односи со многу клиенти, како што се Германија, Белгија, Холандија, Австралија, Велика Британија, Јапонија, Италија, Шпанија, Турција, Сингапур, Јужна Кореја, Индија, Обединетите Арапски Емирати, Саудиска Арабија, Египет, итн

  • АББ
  • ARDEX
  • Cargill
  • NESTLE
  • RB

WhatsApp Online Chat !