Ultramarine şîn

Short Description:

CAS: 57455-37-5

Other Names: şanik PB29

MF: Na6Al4Si6S4O20

EINECS No .: 3.099.283

Hejmara Model: pola Industrial

Details More: ultramarine blue / şanik, BP29


  • Min.Order Quantity: 1000kgs
  • Port: Qingdao / SHANGHAI / HUANGPU
  • Wadeya: L / C, D / A, D / P, T / T / WEST, womens
  • Detail Product

    Tags Product

    Detailed Description:

    Ultramarine Blue an şanik Inorganic parastinê innocuous û jîngehê ye. Ev tesîreke baş li ser şop û rengê zer de li ser madeyên spî heye. Bi karaktera ji germiya baş, ronahî, hewa û berxwedana alkali, ew şanik îdeal yên boyax, bi hibrê, plastîk, çêkirina kaxez, çapkirin, plastîk, stationery, stuff cosmetic, dadmend û tekstîlê û bagerê de yên pîşesazî û maliyên e.

    Milkên Fîzîkî:  Non-Toxic, it is a safe pigment, good ability for heat resistance, light and weather resistance, disposability. Non-migrate

    Packing:  bi 25kgs weight net per Kraft paper bag (an jî weke daxwaza we)

    Packaging Details: 25kgs per Kraft paper bag (an jî weke daxwaza we)

    Specifications : 

     

    Navê Index Naverok Netîce

    1

    Color (miqayese bi test standard)

    hanê

    erê

    2

    Tinting Hêz% (miqayese bi test standard)

    100+ 5

    102

    3

    Solute li% ≤ Water

    0.2

    0.14%

    4

    Sulphur Free% ≤

    0.05

    0.03%

    5

    Rewa (100 + 2 ° C)% ≤

    1.0

    0.45%

    6

    Language mayî (325 wire)% ≤

    0.1

    0.07%

    7

    Absorption petrolê%

    25-45

    33

    8

    Organîk Tinting Material

    Netû

     

    9

    Nirx PH

    8 - 10

    8.5

     

    Data teknîkî

    DE hilçandin Coordinates (max%)

    0.7

    Tinting Hêz (* bimînînim bi test standard)

    +/- 3

    Content ji kewkurtê free (max%)

    0.05

    mayî bi Language (max%)

    0.1

    naveroka rewa (max%)

    1

    naveroka avê Soluble (max%)

    0.2

    Nirx PH

    8-10

    Berxwedana bo manzare

    5

    pêyikewt Heat (° C)

    > 300

    pêyikewt Weather

    8

    pêyikewt acid

    1

    pêyikewt alkali

    2-3

    melzemeyek Oil

    30-40

    Bikaranîna:

    Ultramarine şîn dikarin di masterbatch, plastîk, rubbers, detergent, pênûs, materyalên boyaxkirin, raxistina, avahî û hwd. Tê bikaranîn

    blue Ultramarine bo Plastics, Masterbatch & Rubber masterbatch1masterbatch2

    blue Ultramarine bo paqijîyê & Laundry 

    products1 paqijî

    blue Ultramarine bo Stationery & Toys 

    pencil1 rengîn

    blue Ultramarine ji bo materyalên Building 

    danûstendineke agent1

    blue Ultramarine ji bo melzemeyê & Paints 

    coating1


  • Previous:
  • Next:

  • 
    WhatsApp Online Chat !